• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Загальношкільні заходи

Змагання з настільного тенісу до 95-р. Снігурівщини

23 березня в Нововасилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання з настільного тенісу, присвячені 95-ти річчю Снігурівщини.

На змагання крім учнів школи були запрошені жителі села.

Змагання було відкрито гімном Укоаїни. З вітальним словом виступила директор школи Ковальчук С.М.

Було проведено жеребкування.

Учням було приємно грати за новеньким тенісним столом придбаним народним депутатом України Вадатурським А.О.

Фінал: у молодшій групі перемогу здобув Крощенко Михайло (5 клас); серед дівчаток – Дяченко Оксана (10 клас); серед хлопців – Юнанов Андрій (10 клас).

/Files/images/P80323-131155.jpg

/Files/images/P80323-130826.jpg

/Files/images/P80323-143641.jpg

/Files/images/P80323-143719.jpg

/Files/images/P80323-143710.jpg

/Files/images/P80323-143729.jpg


"Не можна сказати, що вода необхідна для життя: вода і є життя"

Антуан де Сент-Екзюпері

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета. У листопаді 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнято рішення про проведення 22 березня Міжнародного дня водних ресурсів. Головне завдання цього дня – нагадати всім людям на планеті про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, а також привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

Відповідно до зазначеної дати у Нововасилівській школі було проведено інформаційну хвилину, на якій учні переглянули сучасний відеоролик "Ріки України", головний меседж якого - інформування учнів школи про унікальні водні ресурси найбільших річкових басейнів України у цікавому для дітей та молоді форматі. Разом з тим, у відеоролику акцентується увага на дбайливому ставленні та раціональному використанні води.

Учні школи стали активними учасниками флешмобу "Збережи свою краплинку".

/Files/images/P80322-075038.jpg

/Files/images/P80322-080804.jpg

/Files/images/P80322-082712.jpg

/Files/images/P80322-083007.jpg

/Files/images/P80322-083020.jpg

/Files/images/P80322-094743.jpg

/Files/images/P80322-094821.jpg

/Files/images/P80322-114622.jpg


«Ти – дзеркало душі країни та народу»

Під такою назвою відбулося велике спортивно-розважальне патріотичне свято в Нововасилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, що було проведено в рамках тижня військово-патріотичного виховання та виховання майбутніх захисників Вітчизни. Загальношкільний захід мав на меті виховання в учнівської молоді почуття духовної єдності поколінь, формування національної свідомості, відданості служінні Батьківщині.
У минулому українського народу було таке неповторне і легендарне явище як Запорізька Січ. Це про неї писав Н.В.Гоголь : «Так ось вона, Січ! Ось те гніздо, звідки вилітають усі ті горді і дужі, як леви. Ось звідки розливається воля й козацтво на всю країну!»
Патріотичне виховання у нашій школі неподільно пов’язане зі спортивно-масовою роботою. Саме, наслідуючи своїх славетних предків, юні патріоти залюбки випробовували свою силу, спритність, мужність і витримку. А для підняття національного духу лунала від кожного класу ще й українська пісня. Славила ця пісня Україну, її гетьманів та отаманів, ще й щиро запевняла, що наші учні гідні наслідувачі козацької справи. За найартистичніше виконання патріотичної пісні було відзначено учнів 2 класу.
З усіх сторін намагалися показати свою вдачу юні козачата: учні 3 класу Дьяченко Андріяна та Бадюл Данило здобули перемогу у грі «Бій півнів», а учні 4 класу вибороли приз за злагодженість та найдружніше виконання конкурсного завдання з перетягування канату. Новосад Сергій, Мисків Олексій, Маньків Тетяна та Дьяченко Тетяна досягли найбільших результатів з піднімання тулуба в сиді. Завзятий колектив учнів 7 класу здобув перемогу у грі «П'ятнашки», а хлопці 9 класу продемонстрували неабиякі навички під час гри «Допомога потерпілому».
Жодної байдужої людини не було на святі. Юні козачата «переправляли провізію», «прибирали військову територію», змагалися в підніманні тулуба, піднімали гирі, «билися на булавах». Учень 6 класу Оляновський Максим став переможцем у конкурсі «Вправний ловець», а учень 10 класу Юнанов Андрій був призначений на свят найсильнішим за результатами піднімання гирі однією рукою. Мисків Павло, учень 9 класу, здобув перемогу в бою на булавах. Окрасою патріотичного свята були, звичайно, першокласники. Вони відзначені в номінації «Краще українське вбрання».
Наприкінці заходу, як підсумок проведеної роботи, учні 9 та 10 класу продемонстрували вишкіл у стройовій підготовці. Урочисто звучала народна пісня з вуст юнаків та запевняла усіх, що кожен повинен задуматися над тим, що він є дзеркалом душі країни та рідного народу.

Вчитель фізичної культури

Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сергунін О.Б.

/Files/images/DSC03874.JPG

/Files/images/DSC03868.JPG

/Files/images/DSC03880.JPG

/Files/images/DSC03883.JPG

/Files/images/DSC03890.JPG

/Files/images/DSC03896.JPG

/Files/images/DSC03902.JPG

/Files/images/DSC03907.JPG

/Files/images/DSC03914.JPG

/Files/images/DSC03919.JPG

/Files/images/DSC03921.JPG

/Files/images/DSC03923.JPG

/Files/images/DSC03940.JPG

/Files/images/DSC03940.JPG

/Files/images/DSC03952.JPG


"Дзвони пам’яті… Голодомор 1932-1933 р.р."

Не звільняється пам'ять, відлунює знову роками.

Я зітхну… Запалю обгорілу свічу.

Помічаю: не замки – твердині, не храми –

Скам’янілий чорнозем – потріскані стіни плачу.

Піднялись, озиваються в десятиліттях

З далини, аж немов з кам’яної гори

Надійшли. Придивляюсь:

«Вкраїна, двадцяте століття»

І не рік, а криваве клеймо:

«Тридцять три»

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло 85років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас.

Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.

На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 “Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодоморів” та з метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу у Нововасилівській ЗОШ І – ІІІ ст. 24.11.2017 р. було проведено виховну годину «Дзвони пам’яті… Голодомор 1932-1933 р.р.",

Увазі учнів було запропоновано перегляд документальних відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.

Щемний спомин про гірке минуле українського народу - у словах старшокласників, комп'ютерній презентації "Геноцид проти українського народу", відеоролику "Голодомор. Україна пам'ятає", пісні О.Білозір "Свіча".

В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.

Ця виховна година запам’ятається усім завдяки тим емоціям суму, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному слові і русі однолітків, вчителів.


Зустріч з героєм АТО

Патріотизм – це одна із основних якостей людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – це прояв нескінченної любові до рідного краю. Саме він виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України у Нововасилівській ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено засідання «круглого столу», присвяченого річниці Революції Гідності та Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В засіданні брали участь учні 9 10 класів, які декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічку пам’яті. Ведуча нагадала присутнім про героїчні події тих «чорних» днів листопада 2013 – лютого 2014, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

На заході були присутні гості – сільський бібліотекар Назарова Н.В. та учасник АТО Назаров Денис Олександрович. Денис – випускник нашої школи, нині він закінчив Академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у м. Львові і отримав звання молодшого лейтенанта, служить за контрактом в 36 – й окремій бригаді морської піхоти на посаді старшого офіцера батареї, командиру взводу. На грудях героя АТО гордо сяяли нагороди: орден «За Мужність» ІІІ ступеня, медалі «За Відвагу», «Ветеран війни», «За участь в АТО», відзнака від Президента «За участь в АТО», медаль за участь в військовому параді на честь 25 – річчя Незалежності України, нагрудний знак про закінчення Академії.

Досить цікавою та змістовною виявилась дискусія на тему : «Що таке патріотизм?», «Чи вважаю я себе патріотом України?», «Яким я бачу майбутнє нашої держави?». Учасники зустрічі дійшли висновку, що Україна – країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменше її знали, країна гарячої любові до народу і «чорної» зради, довгої вікової, героїчної боротьби за волю і незалежність. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Вчитель історії

Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тимоша О.Г.

/Files/images/IMG-d4db22101f6455c110766a79bf6c3ff0-V.jpg


/Files/images/P1150810.JPG


/Files/images/IMG-6800932a8179acf9d26afc1167058b81-V.jpgЗустріч пам'яті

13 лютого в приміщенні Нововасилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з воїнами–інтернаціоналістами. Ця зустріч мала на меті розширити знання учнів про історичні події афганської війни ; виховувати повагу і шану до подвигу людей, до трагічної сторінки нашої історії ; розповісти про односельчан, що служили в Афганістані, віддати данину пам'яті полеглим воїнам–афганцям. На зустріч були запрошені нашi земляки, воїни-афганцi Федоров Сергій Михайлович і Назаров Олександр Васильович.
Почесні гості своїми розповідями про страшні реалії війни перенесли присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині. Поетичні рядки, що прозвучали на зустрічі, не залишили нікого байдужим, ще раз нагадавши, якою жорстокою була війна. Присутні вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя, хвилиною мовчання.

Педагог- організатор Нововасилівської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Боднар Т.А.

/Files/images/DSC02575.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 135

Коментарi