• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ШМО гуманітарного циклу

До методично об’єднання вчителів гуманітарного циклу входять: Гурова О.В.,(керівник ШМО, вчитель І категорії), Вербицька В.М., (вчитель вищої категорії, має звання «учитель-методист») Єндзевич А.В., (вчитель вищої категорії, має звання «учитель-методист»). Мовчан В.В. (вчитель вищої категорії) Тимоша О.Г.(вчитель ІІ категорії).

Методичне об’єднання вчителів гуманітаріїв працює на проблемною темою «Пошук методичних ідей для проектування і практичного забезпечення інноваційного компетентнісно спрямованого розвитку школярів». На засіданнях МО вчителів-словесників розглядаються питання підготовки, проведення та результативності участі учнів школи у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, Міжнародних конкурсах, планування, проведення та підсумків предметних тижнів, результативність участі учнів у ЗНО - ДПА. Вчителі літератури Вербицька В.М., Гурова О.В., Єндзевич А.В. та іноземної мови Мовчан В.В. – члени журі районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад . Підготували переможців і призерів районних олімпіад. Учень 10 класу Очеретяний Євгеній посів ІІ місце в районній олімпіаді з української мови (вчитель Вербицька В.М.), І місце – в районній олімпіаді з зарубіжної літератури (вчитель Єндзевич А.В.), ІІ місце в олімпіаді з англійської мови (вчитель Мовчан В.В.). Очеретяний Євгеній також посів І місце в районному конкурсі «Твори англійською»у номінації «Художні переклади творів письменників-класиків» та ІІІ місце у конкурсі з англійської мови «Я- європеєць»(вчитель Мовчан В.В.).Учениця 10 класу Андрющенко Катерина посіла ІІ місце в конкурсі ім.П.Яцика, стала призером конкурсу «Я- європеєць».

Ворона Денис, учень 9 класу, посів ІІ місце в районному етапі ХУ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням з теми «Лише через терни шлях веде до зірок» (вчитель Гурова О.В.). Розглядаючи нові підходи до вирішення поставлених завдань, вчителі МО приділяють увагу інтерактивному навчанню, методи якого демонструють на відкритих уроках. Вчителі-словесники залучають учнів до проведення предметних тижнів «Мову солов’їну збережем», «Її величність – зарубіжна література», «Говоримо англійською».

Кiлькiсть переглядiв: 163

Коментарi